Rehab Köşesi
  • Endless Abroad, Yurtdışı Eğitim'de Franchise veriyor.
  • 'Mükemmel Franchising Marka Nasıl Seçilir?' blog yazımızı okumak için Rehab Köşemizi ziyaret edebilirsiniz..
  • Dogtas Mobilya, mobilya sektöründe bayilik vermektedir.
  • Pronet, güvenlik ürünleri sektöründe bayilik vermektedir.

Mükemmel Franchising Marka Nasıl Seçilir ?

Hayatta her şey kararlarla birlikte gelir – kişilikler, faktörler ve bunların hepsi, hayatınızın her yönünde … iyi uyum sağlayacak ve olmayacaklarını belirlemeye yardımcı olur. Örneğin, bir emlakçı ile görüşürseniz ve esprilerinizi almazlarsa (ve açıklamalarını almazsanız), bu iyi bir uyum olmayabilir. Bunun yerine çalışabileceğiniz başka birçok kişi var. Veya bir üniversite mezunu seçtiğinizi ve belirli zorunlu derslerin veya laboratuar zamanlarının fikrini sevmediğinizi söyleyin – bu sizin için bir araştırma seçeneği olmayabilir.

Bu kadar çok kariyer yoluyla, çok sayıda insan ve daha fazlası, bununla kafa karıştırıcı bir şey değildir. Bunun yerine, daha iyi bir yönde size yardımcı olacak bir karar verme aracıdır. Erken gelip kaç insan olduğunun farkına varmak, sadece iş girişimlerimize yardımcı olabilir. (Ve başkalarını genel olarak anlayabilmek için.)

Aynı franchising hakkında söylenebilir. Her tür değer, hizmet kaydı ve endüstriye sahip pek çok markayla, sizinle en iyi uyuşan şirketi ve bunu yapmayanları kolayca bulabilirsiniz. Kişisel idealleriniz, becerileriniz ve kariyerinizde ve franchise sahipliğinizde ne istediğinizi tümüyle netleştirebilir ve çabucak yapabilirsiniz.

Nasıl Başlanır?

Birçok kullanılabilirlik sayesinde, bazı katılımcıları temelleri ile kolayca öne geçebilirsiniz. Zaten franchising markalarına bakmaya başlamadıysanız, anahtar faktörleri akılda tutarak bu işleme şimdi başlayın. Sizin için en önemli olanları, en fazla değeri tutmanız gereken kişilerdir. Örneğin, eğer dini iseniz, inançlarınızı ihlal etmeyecek bir marka seçin. Dürüst, çalışkan bir marka isterseniz, bayiliklerini kendinize ait inançlarla daraltmaya başlayın, vb.

Bu liste sadece ruh için iyi olacak, aynı zamanda arkasında durmaktan gurur duyacağınız bir seçimle size kimin ve neyin teklif edebileceğini gösteren güçlü bir liste sunacaktır. Ayrıca, kapsamlı bir araştırma yaptığınızı ve her belirli markanın karmaşıklığı da dahil olmak üzere yolunuza gidebilecek olasılıkları inceleyerek size huzur verecektir.

Ardından, gözlemlediğiniz markalarla mevcut franchise alanlarına bakın. Mutlular mı? Markalarıyla başarılı mısınız? Onlar, işinizi ilerletmek için yapacağınız adımları atıyor mu? Aynı kişilik özelliklerini veya sizin için önemli olan değerleri taşıyorlar mı? Aynı şey her markanın kurumsal çalışanları için de söylenebilir. Onlarla birlikte olabiliyorsanız, imzalandıktan sonra neye benzeyebileceğini ve bu nedenle ne tür bir insanı kiraladığının net bir göstergesi elde edebilirsiniz. Öte yandan, etkileşimler beceriksiz veya zorlanmışsa, farklı bir yönde hareket etmenin bir işareti olabilir.

Sonraki Adımlarınız Nelerdir?

Zaten franchising markalarıyla iletişim halindeyseniz, muhtemelen sonraki adımlarınızın ne olacağını size bildirirler. Sürecinizi ilerletmek için bir dahaki sefer ne yapmanız gerektiğini öğrenmek için yakın temasta olduğunuzdan emin olun. Bununla birlikte, kendi başınıza da çok sayıda planlama yapabilirsiniz. Konuştuğunuz kişileri takip edin, bir sonraki iş adımlarınıza yönelik araştırma yapın ve daha fazlası. Borç verenler veya diğer iş dünyası profesyonelleri (örneğin, muhasebeciler veya avukatlar) ile konuşmaya başlayın ve hangi iş alanlarının üstlenilmesi gerektiğini öğrenin – temellerini hazırlamak ve çalışmak için çalışırken vaktinden önce hangilerinin planlanabileceğini öğrenin. Kesinlikle eğrinin üzerinde kalmak zorunda kalmazsanız, bunu yapmanız sizi daha sonra işinden kurtarmakla kalmaz, aynı zamanda siz de olumlu ve üretken olmanızı sağlar.

Mükemmel Hissedin mi?

Evet? Yok hayır? Olabilir? İyi haber, ilk devletlerin tam olarak kiminle kayıt olacağınızı öğrenmek için harika bir şans verdiği halde, henüz … yapmak zorunda değilsiniz. (Ve kaçınmak için tam olarak kimin aradıklarını.) Bu ve daha fazlası – içgüdüsel hisleriniz, çevrenizdekilerin görüşleri, gerçek lojistik ve şans – hepsi sizin için en iyi franchising şirketini seçme kararınıza dahil olur. Yerleşmek için bir anınız olduğunda, her düşündüğünü bölebilir, bireysel faktörlerin nasıl oynandığını inceleyebilir ve daha sonra bilgilendirilmiş bir cevabını elde edebilirsiniz.

Bilgilendirilmiş ve eksiksiz bir karara ulaşmak için yukarıdaki adımları ve tercih ettiğiniz kişisel adımları kullanın. Ayrıca, franchising ve işletme sahipliği hakkında daha fazla bilgi edinmek için daha fazla ipucu için blogumuza tekrar göz atın.

Yazar: Bethaney Wallace

Kaynak:franchiseopportunities.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gıda
Giyim
Hizmet
Pazarlama
Tedarikçi
Ürün