Rehab Köşesi
  • Endless Abroad, Yurtdışı Eğitim'de Franchise veriyor.
  • 'Mükemmel Franchising Marka Nasıl Seçilir?' blog yazımızı okumak için Rehab Köşemizi ziyaret edebilirsiniz..
  • Dogtas Mobilya, mobilya sektöründe bayilik vermektedir.
  • Pronet, güvenlik ürünleri sektöründe bayilik vermektedir.

Hakkımızda

Become A Franchise

Become A Franchise.com markası 2016 yılında Endlessfairs bünyesinde franchise ve bayilik ile ilgili tüm kaynaklara ulaşılabilmek adına hazırlanmış bir portaldır.

Her geçen gün artan web sitesi sayısı ile birlikte dağınık ve düzensiz dağılmış içerikler yüzünden istenilen bilgilere ulaşmak kullanıcılar açısından gün geçtikçe zorlaşmaktadır. Bu dağınık ve düzensiz verileri sistematik bir biçimde toplayan ve bütünleşik bir yapıda Become A Franchise portalı insanlara istediği bilgiye zaman kaybetmeden ve öğrenerek ulaşmasını sağlar. Bu da kullanıcıların aradığı firma hakkında tüm bilgileri gözlerinin önüne getirir. Become A Franchise portalının temel amacı kapsadığı tüm alanları içerisinde barındırması geniş ve ayrıntılı bilgiye hızlı, kolay ve güvenilir bir ulaşım amacı taşımaktadır.

Portalın size sunacakları hizmetler;

İçerik-İnternet ortamında dağınık ve düzensiz yer alan firma bilgilerini , portalimiz aracılığıyla sınıflandırma yapılarak, erişim olanağı verilmektedir. Become a Franchise portali firmanız ile ilgili tüm detay içeriklerin toplandığı, girişimcinin gereksinim duyulabilecek her türlü bilgiye ulaşma olanağı verilmektedir.İçerik kısmının en önemli kısmı ise firmalara ait olan doğru bilgileri barındırmasıdır.

Güncel-Firma bilgileriniz belirttiğiniz güncellemeler ile sürekli yenilenmektedir. Girişimciler sizin hakkınızdaki son gelişmeleri ve yenilikleri hızlı bir şekilde öğrenme imkanı bulur.

Erişilebilir Olması-Become A Franchise portalı sayesinde firmanız ile ilgili düzenli ,detaylı,doğru bilgiye tek adresten ulaşılabilir olacak.

Mesajlaşma- Portala giriş yaptığınız zaman sayfanızı gezen girişimciler ile çevirimiçi yazışma imkanı bulabilir. Firmanız ile ilgili bilgileri bire bir yatırımcılara iletebilirsiniz.

Istatistiksel veriler- Portala üye olan firmalar aynız zamanda kendi sayfası ile ilgili tüm trafik ve istatistiksel verilere anında ulaşabilir. Sayfasını ziyaret eden üyelerimizin kişisel bilgilerine anında ulaşıp ,kendileri ile iletişime geçebilirler.

Kolay Arama’ya açık olması ve Kullanıcılar ile Etkileşim-Kullanıcılar istedikleri bilgilere kolayca erişmek isteyecektir.Kullanıcılara arama algoritması ile yazılmış arama motoru sayesinde girilen her kelime de en çok o kelimeyi bulunduran yazı kullanıcılara sunulacaktır ve istenilen bilgiye hızlıca ulaşım sağlanması amaçlanmıştır. Ayrıca etiket sistemi ile yazılan konular da içerisinde aynı etiketi bulunduran içerikler kullanıcıya yönlendirilecektir. Böylece kullanıcı merak ettiği bir konu’da diğer bilgilere ulaşım sağlayabilecektir.

Franchising hakkında her şey- en son haberler, firma sahipleri ile röportajlar, makaleler ile franchising alanında merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Endless Group Hakkında

Endless Grup ilk olarak Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı faaliyeti gösteren şirketi ile , 2004 yılında Bursa’da kurulmuştur. Kısa süre sonra merkezini İstanbul’a taşıyan Endless Abroad, 2006 yılında hizmet kalitesini artırmak ve büyüme ivmesini hızlandırmak amacıyla Londra şubesini faaliyete geçirmiştir. Endless Grup bünyesindeki şirketler;

Endless Abroad (Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı)
Endless Academy(Online İngilizce Eğitim)
Endless Fairs (Online Fuar)
Endless Campus (Universite Liderler)
Endless Digital (Digital Ajans)
Ofislerimiz
İstanbul’da 2 adet olmak üzere,Ankara,İzmir,Antalya,Denizli de şubelerimizde hizmet vermekteyiz.

Gıda
Giyim
Hizmet
Pazarlama
Tedarikçi
Ürün