Rehab Köşesi
  • Endless Abroad, Yurtdışı Eğitim'de Franchise veriyor.
  • 'Mükemmel Franchising Marka Nasıl Seçilir?' blog yazımızı okumak için Rehab Köşemizi ziyaret edebilirsiniz..
  • Dogtas Mobilya, mobilya sektöründe bayilik vermektedir.
  • Pronet, güvenlik ürünleri sektöründe bayilik vermektedir.

Yurtdışı Eğitimde Franchise Fırsatı

Geleceğe Sen de Bizimle Yön Ver

Yurtdışı Eğitimde Franchise Fırsatı

Günümüzde yükseköğrenimden sonra şüphesiz en büyük gereksinim yabancı dil eğitimidir. Gerek vizyonel açıdan gerekse de gelecekteki kariyer planları açısında yabancı dil eğitimi gereksinimi göz ardı edilemez. Türkiye’de her yıl bu sebeplerden dolayı eğitim için ortalama 100.000 öğrenci yurtdışına gitmektedir.
Türkiye’de ki ailelerin bir çoğu çok daha küçük yaşlardan itibaren yabancı dili ana vatanında öğrenmenin avantajını anlayarak çocuklarını eğitim programlarına dahil etmektedir. Aynı zamanda üniversiteden mezun olan öğrenciler kariyerlerine başlamadan önce yabancı dil eğitimi ve hatta yüksek lisans programları ile öz geçmişlerini güçlendirerek daha sağlam ve güçlü bir profil oluşumunu hedeflemektedir.

Tüm bu sebepler göz önünde bulundurulduğunda yurtdışında eğitim günümüzün vazgeçilmez koşulu olarak karşımıza çıkmaktadır. Gençlere yön çizmekte rehber olabilmek, gelecek kariyer hedeflerini birlikte planlamak, hayallerine bir adım daha yaklaşmalarını sağlamak ve başarılarına ortak olmak yaptığımız işin temel amacı ve en büyük hazzıdır.

2014 yılından bugüne kadar tüm öğrencilerimizle birlikte geleceğe adım adım beraber ilerledik. Bu noktada bizlerle aynı bakış açısına sahip, eğitim sektörüne katkıda bulunmak ve iz bırakmak isteyen profesyonellerle Endless Abroad çatısı altında birlikte çalışarak büyümek en büyük hedefimizdir.
Franchise koşulları ile ilgili bilgi almak isteyenler 444 3 660 numaralı hattımızı arayarak veya info@endlessabroad.com.tr adresimize yazarak bizlerle iletişime geçebilirler.

Kaynak: www.endlessabroad.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gıda
Giyim
Hizmet
Pazarlama
Tedarikçi
Ürün