Rehab Köşesi
  • Endless Abroad, Yurtdışı Eğitim'de Franchise veriyor.
  • 'Mükemmel Franchising Marka Nasıl Seçilir?' blog yazımızı okumak için Rehab Köşemizi ziyaret edebilirsiniz..
  • Dogtas Mobilya, mobilya sektöründe bayilik vermektedir.
  • Pronet, güvenlik ürünleri sektöründe bayilik vermektedir.

Amerika Genç Yatırımcılar Konseyi Üyelerinden 2018’de Forbes’e İş Dünyasını Sarsacak 23 Eğilim

 

Merhabalar, bugün Rehab Köşemizde Amerika Genç Yatırımcılar Konseyi Üyelerinden 2018’de Forbes’e İş Dünyasını Sarsacak 23 Eğilimin 13′ üne yer vereceğiz geri kalan 10 eğilimi haftaya devam niteliğinde yazacağız, keyifli okumalar..

Yeni bir yıl gelip gittikten sonra, her işletme sahibi aklında geleceğe sahiptir. 2018 yılına girerken ilk projeksiyonlar, pazarlama kampanyaları, vergi dokümanları ve birinci çeyreğe ilişkin diğer ticari faaliyetler öncelikler arasındadır.

Ancak daha geniş ölçekte, işletme sahipleri, önümüzdeki yıl faaliyetlerini önemli ölçüde etkileyecek önemli sanayi vardiyaları ve yeni teknolojileri de düşünüyorlar. Genç Girişimciler Konseyi üyelerine, gelecek yıl çalışmalarını etkileyeceğine inandıkları bir trendin her birini paylaşmalarını istedik.

Anında Mesajlaşma Platformlarında “Uzakta” Durum İşlevleri

Slack programı olmadan önce, sabah rutinimi genellikle ofise girmek, günümü planlamak, hemen dikkat gerektiren her şey için e-postaları taramak ve daha sonra öncelikli görevler üzerinde çalışmaktı. Slack’ten sonra, ofise girdiğimde Slack’i açtığım ve her hesap için tüm kanalları bildirimle dolaştığım ve her kanalı okudum buldum. Gün boyunca kendimi “acil islere ” a yanıt verip muhtemelen zaman ayırmaya gerek duymayan sorularıma cevap buluyorum. 2018’de Slack’i daha çok belirli zamanlarda ve belirli bir süre boyunca açıp kapatarak e-postayla mesajlaşma gibi kullanıyorum. Mesajları uzak tutmak ve önemsediğine odaklanmak, gercekten  ihtiyacım olan bir trend.
Michael Averto, KanalApe

 Serbest Çalışma Gücünde Daha Fazla Güvenilirlik

 Zaten birçok serbest çalışanla çalıştım, ancak büyüdüğümde, tüm çalışanların esasen herhangi bir geleneksel çalışandan ziyade serbest çalışan bir işgücü olmasını bekliyorum. Bu, benim üzerinde çalışmakta olduğum farklı işletmelerle yukarı ve aşağı ölçeklenmem ve on-demand bazında projeler uygulamam için bana izin verdiği için iyi bir şey. Buna karşılık, çok yüklü masraflarla uğraşmak zorunda kalmadan yalın bir bütçeyi sürdürmeye devam edebilirim. İşler yavaşsa bile, çalışanlarımıza izin verme konusunda endişelenmeden buna göre ayar yapabilirim.
– John Rampton, Calender

 Blockchain’in Yeni Endüstrilere Yönelik Kesintisi

 Blockchain, zaten bankacılık sektöründe büyük bir etki yaptı ve bu yıl yeni sanayi dalında yol alacak. Tedarikten yasal yönetime kadar olan her şey, tüm müşteri deneyimi boyunca güvenliği artırmak için blokaj arıyor olacak. Benim gibi iş dünyası liderleri için, bunun gibi yeni teknolojileri iş süreçlerimize entegre etme fırsatları için gözlerimizi ufukta tutmamız gerekecek.
– Stan Garber,Scout RFP

Sosyal Alışveriş

Sosyal alışveriş yükseliş eğilimi içerisindedir. Bu tatil sezonu, 2018 ve sonrasında bu eğilimin büyümesini anlatan bir işaret olacaktır. Farklı bir yaklaşım gerektiren nispeten yeni bir kanal olduğu için ürünler ve hizmetler satma konusundaki düşüncelerimiz değişecektir. Araştırma yapmak, izlemek ve cevap vermek için zorluklar ve fırsatlar var.
– Peter Daisyme, Calender

Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi

Sekiz yıl boyunca uygulamalar inşa ediyoruz. Son zamanlarda, müşterilerimizden yapay zeka ve makine öğrenimi içeren uygulamalar oluşturmaya yönelik talepleri görmeye başladık. Bu, AI ve ML araçlarındaki becerilerimizi geliştirmeye itti ve böylece onları oluşturduğumuz ürünlerde uygulayabiliriz. 2018’de, müşterilerimizden AI ile uygulamalar oluşturmaları ve böylece ürünler daha akıllı ve daha akıllı olmaya daha fazla istekleri olacağımızı düşünüyorum.
– Piyush Jain, SIMpalm

Canlı Video

Geçtiğimiz yıl popülaritesi artan ve canlı markalardan ilgi gören canlı akışlı videolarla 2018’de ilerlemeye devam edecek. Dijital çağın günümüzde içerik ve uygulamalarla anlık ve doymuş olması nedeniyle, insanlar olayları ve gösterileri hemen parmak uçlarında görmek isteyecekler. . Fireside sohbetlerden ve tartışma panellerinden şirket etkinliklerine canlı video burada kalmaya devam ediyor.
– Stanley Meytin, True Film Production

İşyerinde Sağlık

Refah eğilimi çok ivme kazanıyor ve insanların denge ve sadelik aradıkça giderek daha fazla önem kazanacağını düşünüyorum. Daha da zor değil, daha akıllı çalışmayı düşünmek daha normal bir hal alıyor ve esnek veya uzak rollerdeki daha fazla çalışan varsa, burada büyük gelişmeler için bir fırsat var. Aynı zamanda, işletmelerin neler olup bittiğini bilmek ve çalışanların hesap verebilir olmasını sağlamak da önemlidir. Uzaktan çalışmanın dezavantajı budur.
– Baruch Labunski, Rank Secure

Metin ile Müşteri Temasi

Müşterilerimizin giderek artan bir şekilde, müşterilerimizin müşteri hizmetleri ekibimize metin gönderdiklerini farkettik. İster Facebook uygulaması olsun, ister iMessage veya Whatsapp’da, müşterilerimizin anında yanıt almak ve daha informal bir iletişim aracı bulmak istediklerini anladik. Facebook sohbet özelliğini ödeme sistemimize kurduğumuzdan beri, müşterilerimizin beklediklerinin tonunda ve dolaysızlığındaki değişimi anında tespit ettik. Telefon görüşmeleri için saatler ayarladığınızda veya e-posta ile iletişim kurduğunuzda, müşteri 7/24 deneyime sahip olmayı beklemiyor demektir. Müşteri metne size ulaştığında hemen yanıt verme ve zaman pencereleri artar. 2018, hızlı, gayriresmi bir yanıtla her zaman açık olan bir müşteriye nasıl eğileceklerini bulmamız gereken bir yıl olacak.
– Diego Orjuela,Cables & Sensors

 Chatbotlar

 SAAS işinde, chatbotları gittikçe yaygınlaşıyor. Müşteriler, sohbet yoluyla 7 gün 24 saat hizmet veren şirketlerle çalışmak ister. Biriyle konuşmak için 30 dakika bekletilmek istemiyorlar; tutmaları gerekiyorsa, başka bir tarayıcı penceresi açmayı tercih ederler. Ziyaretçiler site üzerinde daha uzun süre kalacağından hemen çıkma oranınızı düşürdüğünden, Chatbotlar Google sıralamasında bile yardımcı olabilir. Müşteri hizmetleri çağrılarına veya yardım bilgisine sahip olmak isteyen işletmeler için, chatbotlarda süreç değişikliği ve yeni eğitim gerekecektir. Bu, uygulamanın ilk aşamalarında olduğumuz bir şey, ancak değişiklikleri sabırsızlıkla bekliyoruz.
– Syed Balkhi, OptinMonster

 Teknolojinin Ticaret Sektörü

 Teknoloji için metodlaştırma, özellikle de kalkınma için geliyor. Yıllar içinde yavaşça hayatimza sizdigini gördüm ve sanayileşme işleminin ajans endüstrisini yeniden şekillendireceği noktaya yakın olduğumuzu düşünüyorum. Fakat bence eğer zekisen, önüne geçebilirsin. Oyunun adı artık güçlü bir marka yaratmak ve hizmet sunumunuzu farklılaştırmaktır – eğer beyaz bir eldiven servisi ve diğerlerinin kopyalayamayacağı bir değer sağlayabiliyorsanız, dünyanın herhangi bir yerinde saatliği $8 calistiracak dev  bir kadro geliştirme ekibi bile senin karşında duramaz.
– Ben Lee, Neon Roots

Sesli Arama Tabanlı Reklam Özelleştirme

İnsanların sesli arama ile etkileşime girme şekilleri yalnızca büyümeye devam edecek ve bu, potansiyel reklam stratejisi için yeni fırsatlar ve yollar yaratıyor. Platformlar hazır olduktan sonra, bunun markaların insanlarla nasıl etkileşime girdiğine büyük bir etkisi olacağından şüpheleniyorum.
– Nicole Munoz, Start Ranking Now

 İşbirliğinde Bir Patlama

Sanırım o iş arkadaşı bir çok şirket için norm olacak. Açıkçası, yeni başlayan şirketler için harika bir fikir, ancak daha çevreci şirketler de bu ortamı keşfediyor. İşbirliği sadece para tasarrufu ve kaynakları birleştirme konusunda değil. Ayrıca inanılmaz bir ağ aracıdır. B2B müşterilerine ve trend alanlarına yaklaşmak isteyen şirketler çeşitli çalışma alanlarına uydu ofisleri kurmaya başlayacaklar. Ayrıca, şirketlerin işe almalarıyla daha esnek olmasını ve yeni pazarlara girme yeteneklerini arttırmasını sağlar.
Artem Maskov, DEVTRIBE INC

Daimi Masalara Devam Etmeli

Ofis mobilyası endüstrisinde önemli bir eğilim, geleneksel masalarından oturaklı masalara geçişin devam etmesi olmuştur. Amerikalılar sağlıklı kalmanın önemini daha iyi kavrarlar ve ergonomi belirsiz, göze çarpmayan bir konudan büyük ilgi duyan bir konudan birçok kişiye dönüşmüştür. “Oturmak yeni bir sigara” olduğunu öğrenmeye giderek giderek daha fazla çalışan giderek artan bir şekilde işverenlerinin oturup duran masalarını talep ediyor. Şirketler, işçiler için ayakta duran masalar satın alıyor ve 2018’de bunu daha da büyük bir oranda yapıyor olacak. Kitlenin erişebileceği fiyat noktalarında, arzulanan sit-to-stand seçeneklerini sunmaya devam etmeliyiz. Market.
– Adam Mendler, Beverly Hills Chairs

Kaynak : Genc Yatirimcilar Konseyi-www.forbes.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gıda
Giyim
Hizmet
Pazarlama
Tedarikçi
Ürün